MENU

Praha 2. dubna 2024 – Advokátní kancelář ROWAN LEGAL povýšila od začátku dubna do pozice seniorního advokáta odborníka na sporovou agendu Ondřeje Brožka.

JUDr. Ondřej Brožek se specializuje jak na řízení probíhající před soudy či rozhodci, tak také na mimosoudní řešení sporů. Věnuje se problematice nekalé soutěže, právu na náhradu škody či vydání bezdůvodného obohacení. Do jeho odborného zájmu rovněž spadají stavební projekty (zejména dle FIDIC smluv) a spory, které z nich plynou.

Právní služby, které Ondřej poskytuje, jsou velice široké. Jedná se o analýzy právní situace klienta, přípravu procesních strategií v rámci mimosoudní i soudní fáze sporů, sjednávání dohod o mimosoudním řešení či právní pomoc klientům v řízeních před mediátorem.

„Ondřej patří mezi důležité advokáty naší kanceláře a během uplynulých let prokázal výbornou erudici v oblasti sporové agendy. Věřím, že jeho posun v rámci kanceláře mu umožní další rozvoj v rámci jeho právní odbornosti,“ uvedl partner ROWAN LEGAL Miloš Olík.

Pro více informací kontaktujte:

Petr Podzimek
Head of PR & Marketing
ROWAN LEGAL

Tel.: 725 032 147
Email: podzimek@rowan.legal


Jedenáct specializací a 20 doporučovaných expertů. ROWAN LEGAL si v mezinárodním žebříčku The Legal 500 meziročně polepšila Časopis Forbes: ROWAN LEGAL opět mezi nejvýznamnějšími advokátními kancelářemi v České republice