MENU

Praha 12. prosince 2023 – Zkušená advokátka Pavlína Růžičková posílila advokátní kancelář ROWAN LEGAL. Rozšířila tým specializující se na poskytování služeb v oblasti fúzí a akvizic.

Mgr. Pavlína Růžičková je přední odbornicí na problematiku fúzí a akvizic. Zkušenosti má rovněž s problematikou veřejných zakázek. V minulosti poskytovala poradenství v řadě M&A transakcí včetně přeshraničních zahrnující například akvizici mezinárodního řetězce prodejen nábytku či mezinárodního řetězce prodejen sportovního zboží. V rámci akvizičních projektů poskytovala komplexní poradenství od strukturování transakce přes organizaci a realizaci due diligence, přípravu a vyjednání transakční dokumentace a řešení akvizičního financování až po vypořádání celé transakce.

V oblasti veřejných zakázek má dlouholeté zkušenosti jak s administrací zadávacích řízení a poradenstvím zadavatelům při přípravě zadávacích podmínek, tak s poskytováním právních služeb uchazečům o veřejné zakázky ve všech stupních účasti v zadávacím řízení.

M&A poradenství a právu veřejných zakázek se věnuji většinu své profesní kariéry, vždy však spíše izolovaně bez možnosti využít zkušenost z oblasti veřejných zakázek v rámci akvizičních projektů. Věřím, že v ROWAN LEGAL se mi podaří zkušenosti z obou oblastí práva úspěšně propojit,“ uvedla u příležitosti svého nástupu Pavlína Růžičková.

Pavlína je velmi zkušená advokátka s letitou praxí v předních českých i zahraničních advokátních kancelářích. Jejím příchodem získává náš kontinuálně rostoucí tým pro oblast fúzí, akvizic a daní velkou posilu,“ doplnil Jan Frey, partner ROWAN LEGAL.

Pavlína Růžičková je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Domluví se anglicky a německy a ve volném čase se ráda věnuje potápění a turistice.

Pro více informací kontaktujte:
Petr Podzimek
PR a marketing
ROWAN LEGAL

Tel.: 725 032 147
Email: podzimek@rowan.legal


ROWAN LEGAL navázala spolupráci s FTVS UK a je partnerem projektu GSPORT Elektronické doručování zaměstnavatelem po novele zákoníku práce